Stvoreni za nebo

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stvoreni za nebo

Katolički forum koji okuplja katoličke vjernike u duhu dijaloga i Kristove ljubavi


    Pobjedonosna Kraljica Svijeta

    avatar
    mario


    Broj postova : 42
    Join date : 03.11.2011
    Age : 49

    Pobjedonosna Kraljica Svijeta Empty Pobjedonosna Kraljica Svijeta

    Postaj by mario čet tra 22, 2021 12:05 pm

    izvadak iz knjige: "THE VICTORIOUS QUEEN OF THE WORLD", Imprimatur Jesús Garibay B.
    General Vicar Guadalajara, Jal. Jun. 1, 1999.


    15. Kolovoza 1942. Gospodin Isus mi je dao veliku milost. Tjekom viđenja dao je velika obećanja za one koji će obavljati devetnicu na čast Bezgrješnog Srca Marijina.
    Dok sam se molila, vidjela sam Isusa kako stoji kraj mene. Uzeo me je za ruku i poveo ispred Gospe, a zatim rekao:
    „Dijete moje, gledajte svoju majku kao Kraljicu svijeta. Volite je i obraćajte joj se sa dječjim pouzdanjem. To želim od tebe i od svih."
    Tada je Gospodin Isus lagano podigao Gospin plašt i, pokazujući na Njeno Bezgrješno Srce, rekao: "Kako sam došao na svijet po Srcu Svoje Bezgrješne Majke, tako i vi morate doći u Moje Srce po Njenom Bezgrješnom Srcu."
    Na to je uzeo Srce svoje Bezgrješne Majke i obraćajući se svijetu, rekao: „Evo, Bezgrješno Srce u koje sam položio svoje milosti za svijet i duše. Ovo je Srce izvor Mojih milosti iz kojih proizlazi život i posvećenje svijeta. Kao što mi je Otac dao svu moć na nebu i na zemlji, tako i ja dajem moć nad svijetom i grijehom Bezgješnom Srcu Svoje Majke. Po Svojoj kćeri Margaret Mary Alacoque već sam dao velika obećanja svijetu. Budući da je moja dobrota neiscrpna, a milost beskrajna, sada obećavam još više.
    Ako ljudi žele zadobiti Moja obećanja, moraju ljubiti i štovati Bezgrješno Srce Moje Majke. Njveći znak ovog štovanja da nakon valjane ispovijedi prime Svetu Pričest devet uzastopnih prvih subota i prvih petka u mjesecu. Njihova bi nakana trebala biti zadovoljština Mom Božanskom Srcu kao i Bezgrješnom Srcu Moje Majke."
    Shvatila sam da Isus traži traži za svoju majku isto što je tražio za sebe po svetoj Margareti Mariji Alacoque. “Pitala sam Isusa treba li se odvojeno činiti naknadu Gospi - jer sam znala koliko je pogađaju nezahvalnosti i bogohulstva. - Isus je odgovorio:
    Draga djeco! Tko mene vrijeđa, vrijeđa i Moju majku. Onaj koji Meni daje naknadu i zadovoljštinu, daje naknadu i zadovoljštinu i Mojoj Majci. Moja majka i ja smo Jedno u ljubavi."
    Dok je Gospodin ovo govorio, razumjela sam mnoge stvari o jedinstvu Dva Presveta Srca.
    Isus mi je rekao da ako se netko mjesečno ispovijeda, ne mora se odvojeno ispovjedati ako nije počinio smrtni grijeh. Međutim, ako prva subota padne ranije od prvog petka, ispovjedimo se opet, ako je moguće.

    Isus me je naučio molitvu da molimo prve subote:
    "Presveto Srce Isusovo, prikazujem ti ovu Svetu Pričest po Bezgrješnom Srcu Marijinu kao zadovoljštinu za sve grijehe počinjene protiv Tebe."




    33 Obećanja Gospodina Isusa za one koji obave dvostruku devetnicu


    Obećanja vrijede za sve koji obavljaju pobožnost devet prvih subota i devet prvih petaka kao što je opisano gore (dvostruka devetnica):

    1. „Sve što traže po Srcu Moje Majke - pod uvjetom da je to u skladu s Božjom voljom - dat ću im tjekom devetnice, ako Me mole s pouzdanjem.

    2. U svim okolnostima osjetit će posebnu pomoć i blagoslov moje Majke.

    3. Mir, sloga i ljubav zavladat će u njihovim dušama i obiteljima.

    4. Štitit ću njihove obitelji od poteškoća, razočaranja i nepravdi.

    5. Supružnici će ostati zajedno, a ako je jedan od supružnika napustio dom, vratit će se.

    6. Članovi obitelji će imati razumjevanja jedni prema drugima i ostat će postojani u vjeri.

    7. Majke koje očekuju djecu će iskusiti posebnu zaštitu Moje Majke i primiti sve što traže za sebe i svoju djecu.

    8. Siromašni će dobiti stan i hranu.

    9. Vodit ću ih da zavole molitvu i trpljenje. Naučit će ljubiti Boga, svoje bližnje i svoje neprijatelje.

    10. Grešnici će se obratiti bez puno zapreka, čak i ako netko drugi obavi devetnicu umjesto njih.

    11. Grješnici se neće vratiti u svoje prijašnje grijehe i steći će ne samo oproštenje svojih grijeha, već i krsnu nevinost kroz savršeno pokajanje i ljubav.

    12. Oni koji obave ovu devetnicu u krsnoj nevinosti, neće uvrijediti moje Srce nikakvim teškim grijehom do svoje smrti. (To se posebno odnosi na djecu!)

    13. Grešnici koji se Iskreno pokaju bit će spašeni ne samo od prokletstva već i od čistilišta.

    14. Mlaki će postati revni, bit će postojani u svojoj revnosti i za kratko vrijeme postići će veliko savršenstvo i svetost.

    15. Ako roditelji ili drugi članovi obitelji obave ovu devetnicu, nitko od djece i članova obitelji neće biti osuđen na pakao.

    16. Mnogi mladi ljudi će dobiti poziv za svećenički ili redovnički život.

    17. Nevjernici će doći k vjeri a izgubljeni će se vratiti u Crkvu.

    18. Svećenici i redovnici će ostati vjerni svom pozivu, oni koji nisu vjerni dobit će milost pokajanja i mogućnost povratka svom pozivu.

    19. Roditelji i ljudi na vodećim pozicijama će primiti pomoć u svojim duhovnim i materijalnim potrebama.

    20. Tijelo će biti oslobođeno iskušenja svijeta i Sotone.

    21. Oholi će postati ponizni a srditi će postati puni ljubavi.

    22. Revne duše će doživjeti slast molitve i žrtve; nemir, sumnje i brige ih neće nikada mučiti.

    23. Umirući će napustiti ovaj svijet bez smrtne borbe i napada Sotone, bit će sačuvani od iznenadne i nespremne smrti.

    24. Umirući će iskusiti neizmjernu čežnju za vječnim životom. Tako će se predati Mojoj Volji i napustiti zemaljski život u zagrljaju Moje Majke.

    25. Iskusit će posebnu zaštitu Moje Majke na posljednjem sudu.

    26. Primit će milost da osjećaju suosjećanje i ljubav prema Mojoj patnji i patnji Moje Majke.

    27. Oni koji teže savršenstvu imaju privilegij steći glavne kreposti Moje Majke: poniznost, čistoću i ljubav.

    28. Određena vanjska i unutarnja radost i mir pratit će ih tijekom cijelog života, kako u zdravlju tako i u bolesti.

    29. Svećenici će primiti milost življenja u prisutnosti Moje Majke bez poteškoća.

    30. Oni koji napreduju u sjedinjenju sa Mnom, primit će milost da osjete to sjedinjenje. Oni će znati što znači: oni više ne žive, već ja živim u njima. Odnosno, Ja ću ljubiti njihovim srcem, moliti njihovom dušom, govoriti njihovim jezikom, služiti se cijelim njihovim bićem. Iskusit će da je ono što je dobro, što je lijepo, što je sveto, što je ponizno, što je krotko, poslušno, vrijedno, ono što je u njima prekrasno jesam Ja. Ja, svemogući, beskrajni, jedini Gospodin, jedini Bog, jedina Ljubav.

    31. Duše onih koji obave ovu devetnicu blistat će poput bijelih ljiljana oko Bezgrješnog Srca moje Majke u vječnosti.

    32. Ja, Božanski Jaganjac, radujem se zauvijek u svom Ocu i u jedinstvu s Duhom Svetim gledajući ove duše kako dolaze u vječnu slavu po Bezgrješnom Srcu Moje Majke.

    33. Svećeničke duše će neprestano napredovati u vjeri i krepostima.


    Gospino svečano, veliko obećanje kao Kraljice svijeta:

    “Prve subote u mjesecu vrata pakla će biti zatvorena. Na taj dan nitko neće biti osuđen. Vrata čistilišta će biti otvorena, tako će mnoge moći ući u nebo. To mi je dala milosrdna ljubav Moga Sina da nagradim one koji štuju Moje Bezgrješno Srce."

    Predstavnici Crkve tražili su od mene da pitam Spasitelja, zašto je Gospa u Fatimi tražila pet prvih subota, a on devet? Gospodin Isus je odgovorio:
    „Molba pet subota znak je poniznosti moje Bezgrješne Majke, u kojoj Ona, iako proslavljena, također živi na nebu. Ona smatra da ne zaslužuje primiti štovanje koje je jednako Mom. Moje traženje prvih devet subota znak je Moje ljubavi koja ne može podnijeti da primam više nego ona koja je sjedinjena sa Mnom u ovoj ljubavi."
    Odnosno, kako obavljamo devet prvih petka na čast Presvetog Srca Isusova, tako trebamo činiti naknadu i zadovoljštinu Djevici Mariji prvih devet subota. Ovim činimo naknadu i zadovoljštinu Isusu i častimo Gospu, predajemo mu se i tako dolazimo k Isusu po Njenom Bezgrješnom Srcu.

      Sada je: sub tra 27, 2024 9:43 pm.